Ostatnie artykuły

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Antoni Piestrzeniewicz

Oświadczenie

Szanowni Państwo,
w związku z faktem, iż poprzedni dystrybutor (sprzedawca) preparatu FUNGILITIC tj. Dominik Statkiewicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą MR GREEN DOMINIK STATKIEWICZ, bez mojej wiedzy i zgody, prawdopodobnie wprowadzając w błąd Urząd Patentowy, uzyskał prawo używania nazwy FUNGILITIC, przedstawiam następujące informacje.

Oświadczam, iż oryginalny preparat FUNGILITIC został opracowany i przebadany przeze mnie, a jego główną podstawą był szczep bakterii Paenibacillus polymyxa DCF. Ponadto, jestem jedyną osobą, która dysponuje patentem na wynalazek: nowy szczep bakterii Paenibacillus polymyxa DCF oraz sposób wyselekcjonowania szczepu bakterii Paenibacillus polymyxa DCF, który to szczep bakterii jest podstawą oryginalnego preparatu FUNGILITIC.

Z uwagi na działania Dominika Statkiewicza oświadczam, że oryginalny preparat FUNGILITIC, który był opracowany i przebadany przeze mnie, będzie w dalszym ciągu sprzedawany, ale tymczasowo pod nazwą INICJAŁ DCF LINE. Oryginalne preparaty zawierają opatentowany przeze mnie szczep Paenibacillus polymyxa DCF i są produkowane przez ADIUMENTUM Danuta Czernomysy-Furowicz.

Cena 1 litra koncentratu preparatu INICJAŁ DCF line wynosi 50,00 zł brutto.

Właściwości oryginalnego preparatu INICJAŁ DCF line (dawniej FUNGILITIC) wynikają z cech opatentowanego szczepu Paenibacillus polymyxa DCF , do którego Dominik Statkiewicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą MR GREEN DOMINIK STATKIEWICZ nie ma żadnych praw.
Obecnie trwa postępowanie przez Urzędem Patentowym, zainicjowane przez mnie, aby przywrócić stan zgodny z prawem.

dr hab. Danuta Czernomysy-Furowicz, mikrobiolog.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.03
141,216 unikalne wizyty